Sepetim
Titanyum Tesisat Temizleme İlacı 1 Lt

Titanyum Tesisat Temizleme İlacı 1 Lt

Kombi Yedek Parça Adı : TİTANYUM TESİSAT TEMİZLEME İLACI 1 LT Yedek Parça Kodu : KM-DU146 Kombi Tesisatlarını temizlemek için kullanılır.   Ne zaman petek...

Kombi Yedek Parça Adı : TİTANYUM TESİSAT TEMİZLEME İLACI 1 LT

Yedek Parça Kodu : KM-DU146

Kombi Tesisatlarını temizlemek için kullanılır.

 

Ne zaman petek temizliği yapılmalı?

Peteklerin üst kısmı ısınıyor alt kısmı soğuk ise ; peteklerin içerisinde alt kısmında çamur tortusu oluşmuş olabilir bu yüzden petek temizliği yapılmalıdır.

Petekler eskisi gibi ısı vermiyorlarsa; petekler ilk takıldığı gündeki ısıyı vermiyorsa petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır

Son petek ısınmıyorsa; peteklerde ve tesisat içerinde çamur, kireç ve tortudan dolayı kombiden son peteğe yeterince sıcak su sirkülasyonu gerçekleşmiyordur. tesisat boruları , radyatör vanaları tıkanmış olabilir. Bu sebepten petek temizliği yapılmalıdır.

Doğalgaz faturasında artış olduysa,  eskisi gibi ısınmamanıza rağmen doğalgaz faturası yüksek geliyorsa petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği sayesinde temiz petekler ile kirli petekler arasında %20- %30 oranında  doğalgaz tasarrufu olacaktır.

Kombi değişimi yapılacak ise; Kombi değişimi yapılmadan önce mutlaka petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır. Yeni kombi kesinlikle eski kirli tesisata bağlanmamalıdır.

Peteklerin Üst kısmı soğuk ise ; peteklerin paslanması esnasında hava açığa çıkar. bu hava peteklerin üst kısmının soğuk kalmasına yol açar. sürekli bu peteklerin havasını almak gerekir. peteklerin temizliğini yaparak bu paslı ve kirli su temizlenmeli.  

Ekonomik fiyat avantajıyla kombi yedek parça tedariğini firmamızdan yapabilirsiniz.

En uygun kombi yedek parça Kahramanmaraş fiyatları Çözüm Teknik te.

Çözüm Teknik Kahramanmaraş
Kombi Yedek Parça Satış :
Tel :  0 (344) 215 60 15 GSM : 0 (531) 501 13 33
Kombi - Klima - Beyaz Eşya - Ankastre Teknik Servisi :
0 (344) 215 60 15 - 0 (543) 644 75 93

2024

0.1309